• Preprava osôb a kuriérske služby
 • Holíčska 7, 851 05 Bratislava
 • Pracovná doba: NON-STOP

O firme 3mex


Na trhu prepravných služieb pôsobí firma 3MEX od roku 2002.

Za krátke obdobie svojho pôsobenia si získala priazeň klientov nielen z hlavného mesta Slovenska, ale aj z blízkeho okolia a zahraničia.

Spoločnosť 3MEX s.r.o. je otvorená spĺňaniu aj najnáročnejších požiadaviek. Vďaka prioritám a neodkladným spĺňaním vašich potrieb si za krátke pôsobenie na slovenskom trhu 3MEX s.r.o. vybudovala dobrú povesť. Môžeme rovnako účinne ponúknuť svoje služby zamestnancom, rodinným príslušníkom, doručovaniu zásielok a vyjsť v ústrety ponukou nadštandardných služieb.

Práve pre tieto, a mnoho ďalších aspektov firma 3MEX s.r.o. naďalej ponúka kvalitu a spoľahlivosť, aby zvýšila spokojnosť zákazníkov. Plánujeme zvyšovať komplexnú starostlivosť v aktivitách, ktoré vykonávame. Zároveň sa čoraz viac stávame exkluzívnym partnerom významných firiem.

Motto 3 x O
“Ochota- Obetavosť - Osobitný prístup.“

3MEX - Ciele firmy

Po viacročnej praxi v oblasti prepravy osôb a kuriérskych služieb môžeme pokojne povedať, že na žiadne iné produkty zákazníci nekladú tak vysoké nároky a požiadavky ako na prepravu seba a svojich zásielok. Všetko chcú mať presne doručené, o všetko je potrebné sa starať.


Preto sme sa rozhodli upevniť zobrazenie zákazníka ako kráľa. Možno to na prvý pohľad pôsobí ošúchane, no my tvrdíme opak. Ak zákazníkovi poskytneme služby vysokej kvality za prijateľnú cenu, môže sa cítiť presne ako kráľ. Ako kráľ, ktorý má nad všetkým dohľad a všetko ide podľa jeho predstáv.


 • zabezpečiť komplexnú starostlivosť

  o firmy, ich zamestnancov, rodinných príslušníkov

 • doručovanie zásielok

   

 • ponúknuť nadštardné služby

   


Kam to až necháte zájsť,
kým nás zavoláte....?

Čo si myslíte?

Iba váš osobný názor nás vedie vpred, podeľte sa oň aj s ostatnými.
Činy a skutky hovoria za nás.

Pošlite nám Váš názor na email: 3MEX@3MEX.SK, alebo
prostredníctvom kontaktného formuláru:Kontakt

Aj my začíname jazdiť na CNG.

Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o firmy, ich zamestnancov, rodinných príslušníkov.Mám záujem